Кажи "Обичам те" по най-оригиналния начин с нашите спомени за любовта!
Подари най-яките любовни спомени и пожелания на своя любим или любима със СМС!
Ако ти кажа, че те обичам, това ще бъде малко.
Ако ти кажа, че ще умра за теб, това ще бъде много.
Затова ти казвам, че аз живея за да те обичам.
8.9 от 214 гласа
Love is the name,
sex is the game.
Forget the name
and play the game.
8.6 от 164 гласа
Как можеш да кажеш на дъжда да не вали,
след като съществуват облаци?
Как можеш да кажеш на листата да не падат,
след като съществува вятъра?
Кaк можеш да ми кажеш да не се влюбвам,
след като съществуваш ти?
Понякога ми се иска пак да съм дете,
защото издраните колена
по-лесно се лекуват от разбитото сърце.
9.1 от 204 гласа
За да има голяма любов,
трябва малка да има.
За да има последна любов,
трябва първа да има.
За да има любов,
трябва аз теб да имам!
7.5 от 40 гласа
Обичам те, помни, в сърцето ми си ти!
Грешките ти ще прощавам и ти обещавам,
че твоя завинаги оставам!
9.1 от 196 гласа
Потърсих те, за да те срещна,
докоснах те, за да те усетя,
поисках те, за да те имам,
дадох сърцето си, за да ми дадеш твоето,
обикнах те, за да открия,
че любовта е страшна стихия!
Любовта е море - това е добре.
Но попаднеш ли на яма, спасение няма.
8.2 от 94 гласа
Често се питам защо те обичам?
Нима идеал си за моите мечти?
Друг да ме пита, не ще отричам...
Обичам те просто защото си ти!
9.1 от 77 гласа
Не знам дали ще те забравя,
ще падне ли скоро в сърцето ми слана.
Не знам, но на земята има хора,
които обичат цял живот ЕДНА!
9 от 18 гласа
Когато слънцето изгрява и праща огнени лъчи,
знай, че вместо мен те поздравява и целува твоите очи.
А вечер щом изгуби своята мощ,
знай, че вместо мене то ти казва лека нощ!
Сега е пролет и всичко разцъфтява...
Небето е ясно и синьо, въздухът ухае на цветя,
а сърцето ми тупти и казва "Обичам те!
8.5 от 19 гласа
Не се повтарят стари времена
и първата любов не се завръща.
Макар и вечна любовта,
тя никога не е една и съща!
8.8 от 35 гласа
0бичам те през векове и ери.
0бичам те през огън и вода.
Сърцето ми докрай е твое
дори и след смърта.
Какво са векове и ери?
Какво е всъщност вечността?
И в друг живот ще те намеря
и пак сърцето си ще ти даря!
Не взимам наркотици,не пуша и не пия,
всичко е на ред,но не мога вече да крия,
че съм пристрастена към теб!!!
9.1 от 80 гласа
В любовта няма пътни знаци,
затова често се случват катастрофи.
8 от 38 гласа